Koniec zoznamiek? Novým symbolom nezadaných je zelený PRSTEŇ

hands, message, love-5113506.jpg

Nový sociálny experiment má uľahčiť randenie. Stačí si nasadiť zelený prsteň a svetu ukážete, že ste slobodný a máte záujem o vzťah.

Slobodní sa už najnovšie nemusia spoliehať len na internetové aplikácie. Po novom im môže uľahčiť zoznamovanie tzv. Pear Ring. Ide o svetlozelený krúžok, ktorý má byť opakom zásnubného prsteňa. V predaji je od polovice marca a okamžite zaplavil sociálne siete.

Čo znamená?

„Ak ho nosíte, signalizujete ostatným, že ste slobodný a hľadáte si partnera,“ uvádza výrobca, ktorý spustil predaj v Amerike, Anglicku, Nemecku, Kanade, Austrálii a nie je vylúčené, že čoskoro sa rozšíri aj do ďalších krajín.

Pear ring vraj budú nosiť milióny ľudí a vďaka nemu si už nezadaní nebudú musieť „kupovať“ lásku na známych zoznamovacích portáloch ako napríklad Tinder.

Najväčší experiment

Výrobca zároveň tvrdí, že zakúpením a nosením prsteňa pre slobodných sa ľudia zapájajú do najväčšieho sociálneho experimentu na svete.

Novinka má už vo svete obrovský zástup fanúšikov, podľa ktorých môže byť pre slobodných prínosom. Pre niektorých však ide o ďalší „marketingový“ výstrelok.

Pravdou je, že jeden taký prsteň, (ktorý vládne všetkým :D) a ktorý jasne hovorí, či ste slobodní alebo nie, vymysleli ešte v Starovekom Grécku a volá sa obrúčka.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *